RELAKSACYJNY KONCERT GONGÓW, MIS KRYSZTAŁOWYCH I INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH

Data: 16.06. godz. 19:10
Miejsce: Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N

Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

MARIUSZ RAUBO

Od ponad 20 lat związany z grą na instrumentach perkusyjnych. Swoją drogę z medycyną szamańską oraz terapią energetyczną rozpoczął w 2012 roku. Szkolił się m.in. u Małgorzaty Wołukanis, dr. Sławomira Sówki a szamańskie umiejętności doskonalił m.in. u Davida Thomsona oraz Avrick Baghramian. Mariusz wykonuje również indywidualne masaże dźwiękiem.

 

MARTA RAUBO

Od 2015 roku zajmuje się zawodowo terapiami energetycznymi. Dyplomowany technik masażysta i biomasażystka, instruktorka jogi śmiechu (terapia śmiechem), certyfikowana terapeutka Konstelacji Rodzinnych – Terapia Systemowa Rodzin, pedagog, terapeuta dźwiękiem (terapia kamertonami, Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa, indywidualne masaże dźwiękiem), absolwentka sześcioletniej Państwowej Szkoły Muzycznej. Od 2016 roku prowadzimy regularne, cotygodniowe oraz wyjazdowe relaksacyjne koncerty z wykorzystaniem gongów, mis kryształowych, mis tybetańskich i innych instrumentów terapeutycznych oraz etnicznych. Nasze koncerty stanowią połączenie klasycznej muzykoterapii, Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej, terapeutycznej pracy z energią oraz uzdrawiających technik szamańskich.

 

KONCERT RELAKSACYJNY


Kąpiel w dźwiękach jest sesją medytacyjną, głęboko relaksacyjną, nastawioną na ODREAGOWANIE oraz UWOLNIENIE NAPIĘĆ W CIELE. Mocno regeneruje stan psychofizyczny. Nie wymaga od uczestników wprawy, przygotowania i aktywności.

Podczas koncertu relaksacyjnego MIS i GONGÓW umysł zwalnia, zmieniając częstotliwości. Mózg wchodzi w fale Alfa, Theta i Delta odpowiadające za stan GŁĘBOKIEGO RELAKSU i snu, w których to naturalnie odbywa się regeneracja i samoregulacja organizmu. Sesja dźwiękowa stanowi idealną okazję do odstresowania się, odpoczynku, odprężenia, medytacji, po prostu naładowania wewnętrznych baterii!

Każdy nasz koncert stanowi MAGICZNĄ CEREMONIĘ DŹWIĘKÓW oraz polisensoryczny, niepowtarzalny spektakl, będący ucztą dla wszystkich zmysłów. Każda grupa tworzy indywidualną atmosferę i dlatego każdy koncert jest inny, w zależności od potrzeb poszczególnych osób biorących w nim udział. Na spotkaniu oczyszczamy energetycznie oraz harmonizujemy system czakralny każdego z uczestników.

Wibracja gongów, mis kryształowych, mis tybetańskich i innych instrumentów archaicznych sprawia, że można doświadczyć uczucia GŁĘBOKIEGO WYCISZENIA, odpłynięcia, otulenia w dźwiękowym kokonie. RYTM BĘBNÓW pomaga wejść w błogi trans… Dźwięki gongów działają korzystnie na usuwanie stanu zmęczenia, gniewu, wrogości i strachu. Sprzyjają RÓWNOWADZE EMOCJONALNEJ i HARMONII, pomagają w TERAPII BEZSENNOŚCI.

Każdy indywidualnie odbiera przebieg sesji. Bogata gama wielotonów nieharmonicznych przenika struktury każdej komórki ciała, powodując GŁĘBOKIE ROZLUŹNIENIE I REGENERACJĘ, wyzwala i katalizuje przeżycia i emocje. Prowadzi do stanu medytacyjnego, wizji, wglądu oraz terapii samoistnej.

Na koncercie używamy m.in. bębnów szamańskich, didgeridoo, różnych gongów, mis kryształowych w terapeutycznym stroju 432 Hz, księżycowych i tybetańskich mis grających, szamańskich grzechotek, kamertonów i wielu innych instrumentów terapeutycznych oraz etnicznych.

Podczas koncertów używamy medycyny ziół i naturalnych kadzideł, które od pokoleń stanowiły asystę dla ceremonii uzdrawiania. Uczestnicy koncertów odczuwając całym ciałem wibrację i dźwięk gongów, mis kryształowych, mis tybetańskich, kamertonów i całej gamy instrumentów oraz doznając aromaterapii, doświadczają niesamowitych podróży do świata magii i podświadomości, gdzie wszystko staje się możliwe…

Skip to content