Podziękowania

XVII edycja Festiwalu Kalejdoskop za nami.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasz festiwal mógł się odbyć: Dziękujemy naszym mecenasom, partnerom, patronom. Szczególne wyrazy wdzięczności ślemy osobom, które tworzyły z nami Festiwal Kalejdoskop 2020. a w szczególności:
Anastazji Popławskiej – Koordynatorce merytorycznej
Urszuli Kosińskiej – Specjalistce ds. rozliczeń
Urszuli Wysockiej – Koordynatorce logistyczno-finansowej
Annie Kalinowskiej – Koordynatorce PR i promocji
Natalii Małkus – Koordynatorce organizacyjnej
Monice Piskurewicz – Koordynatorce ds. artystów i wolontariuszy
To Wam należą się szczególne podziękowania i brawa za pracę nad festiwalem. To Wasz ogromny wysiłek i wkład w jego końcowy kształt i sprawny przebieg sprawia, że atmosfera i przyjemność uczestnictwa w nim są naprawdę nieocenione.
Dziękujemy Pawłowi Dudko za piękne projekty wizualne i oprawę graficzną festiwalu. Przemkowi Święczkowskiemu, Marcinowi Leszczyńskiemu za siłę, którą nam dają 🙂 Obsłudze technicznej za rozświetlenie i udźwiękowienie naszych przestrzeni oraz wszystkim wolontariuszom: Annie Krasowskiej, Joannie Betlejewskiej, Krzysztofowi Ziniewicz, Mateuszowi Dawidziuk, Alicji Goździk, Antoninie Dąbrowskiej, Marii Miruckiej, Katarzynie Sypniewskiej, Karolinie Skreczko, Natalii Kosteckiej za poświęcony czas, pomoc i zaangażowanie.
Dziękujemy wszystkim osobom, które wyciągają do nas pomocną dłoń w nagłych sytuacjach i tym wszystkim, którzy wspierają nas swoja obecnością i dobrym słowem.
Dziękujemy,
dyrekcja Festiwalu Kalejodskop 2020
Joanna Chitruszko i

Karolina Garbacik
Skip to content