Rozpoczynamy nabór wolontariuszy!!

Kalejdoskop_dzien_2_fot.-Marta-Ankiersztejn-55

Festiwal Kalejdoskop szuka wolontariuszy!

Pasjonujesz się kulturą, tańcem i szeroko pojętą sztuką? Lubisz spotykać się z ludźmi, działać i uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych? Chcesz zdobyć doświadczenie przy organizacji jednego z największych w Polsce festiwali tańca współczesnego, poznać nowe osoby i brać udział w spektaklach i wydarzeniach towarzyszących? Jesteś osobą pełnoletnią?
Jeśli choć na dwa pytania odpowiedziałaś/eś “tak” – dołącz do naszego zespołu!
To niepowtarzalna okazja ku temu, aby stać się nie tylko uczestnikiem wydarzeń festiwalowych, ale również aktywnym współtwórcą 19. edycji Kalejdoskopu!

Festiwal Tańca Współczesnego Kalejdoskop odbywa się w Białymstoku od 2002 roku. Wydarzenie to jest największą i najważniejszą imprezą promującą taniec współczesny w północno-wschodniej Polsce. Festiwal, zgodnie ze swoją nazwą, hołduje zasadzie zmienności i różnorodności. Jak w kalejdoskopie pojawiają się na deskach białostockich scen najciekawsze spektakle i zjawiska polskiej i zagranicznej sztuki tańca współczesnego. Tegoroczna edycja Kalejdoskopu odbędzie się w terminie 2-5 czerwca.

KOGO SZUKAMY?
Do pracy w charakterze wolontariusza zapraszamy każdą zainteresowaną osobę, która ukończyła 18 lat. Szukamy przede wszystkim pasjonatów sztuki, osób otwartych i komunikatywnych oraz dysponujących odrobiną wolnego czasu.

CO OFERUJEMY?
• możliwość uczestnictwa w wydarzeniach festiwalowych (m.in. spektaklach, spacerach, spotkaniach z artystami)
• okazję do nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w zakresie organizacji wydarzeń
• szansę na poznanie interesujących ludzi i nawiązanie nowych kontaktów

CO ZROBIĆ, ABY ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM NASZEGO FESTIWALU?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej!

Po rozpatrzeniu przesłanych zgłoszeń skontaktujemy się mailowo z wybranymi osobami i zaprosimy na spotkanie organizacyjne.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 maja 2022 r.

W razie dodatkowych pytań odezwij się do nas – kalejdoskop@danceoffnia.pl (Uwaga! W tytule e-maila wpisz “WOLONTARIAT”).

Skip to content