Rozpoczynamy nabór wolontariuszy!

IMG_2625

Festiwal Kalejdoskop szuka wolontariuszy!

Pasjonujesz się kulturą, tańcem i szeroko pojętą sztuką? Lubisz spotykać się z ludźmi, działać i uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych? Chcesz zdobyć doświadczenie przy organizacji jednego z największych w Polsce festiwali tańca współczesnego, poznać nowe osoby oraz brać udział w spektaklach i wydarzeniach towarzyszących?

Dołącz do naszego zespołu!

To niepowtarzalna okazja ku temu, aby stać się nie tylko uczestnikiem wydarzeń festiwalowych, ale również aktywnym współtwórcą jubileuszowej XX edycji Kalejdoskopu!

Festiwal Tańca Współczesnego Kalejdoskop odbywa się w Białymstoku od 2002 roku. Wydarzenie to jest największą i najważniejszą imprezą promującą taniec współczesny w północno-wschodniej Polsce. Festiwal, zgodnie ze swoją nazwą, hołduje zasadzie zmienności i różnorodności. Jak w kalejdoskopie pojawiają się na deskach białostockich scen najciekawsze spektakle i zjawiska polskiej i zagranicznej sztuki tańca współczesnego. Tegoroczna edycja Kalejdoskopu odbędzie się w terminie 1-4 czerwca.

KOGO SZUKAMY?
Do pracy w charakterze wolontariusza zapraszamy każdą zainteresowaną osobę, która ukończyła 18 lat. Szukamy przede wszystkim pasjonatów sztuki, osób otwartych i komunikatywnych oraz dysponujących odrobiną wolnego czasu.

CO OFERUJEMY?
• możliwość uczestnictwa w wydarzeniach festiwalowych (m.in. spektaklach, spacerach, spotkaniach z artystami)
• okazję do nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w zakresie organizacji wydarzeń
• szansę na poznanie interesujących ludzi i nawiązanie nowych kontaktów

CO ZROBIĆ, ABY ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM NASZEGO FESTIWALU?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej!

Po rozpatrzeniu przesłanych zgłoszeń skontaktujemy się mailowo z wybranymi osobami i zaprosimy na spotkanie organizacyjne.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 maja 2023 r.

W razie dodatkowych pytań odezwij się do nas – kalejdoskop@podlaskiestowarzyszenietanca.pl (Uwaga! W tytule e-maila wpisz “WOLONTARIAT”)

Skip to content