19.00  “3×20” A. Bożek-Muszyńska, J. Chitruszko, M. Kiwak, J. Pawlikowska, A. Piotrowska i I. Trybuła, spektakl improwizowany
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10

20.15 Jam taneczno-muzyczny
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10

21.30 Rozmowy po tańcu
BTL Lalki – kawiarnia teatralna, ul. K. Kalinowskiego 1

18.30 Krótkie formy choreograficzne, spektakle
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku
ul. H. Sienkiewicza 14

„Self-release” Gabriela Surowiec
„Internal Escape” Martyna Osińska
„Not now, not here” Kacper Szklarski
„White Rabbit” i „Room 29” Eliza Kindziuk
„Forezja” Julia Lewandowska i Łukasz Szleszyński
„Wo&/Man” Adrian Radwański

20.00 „Meet CoPeLia” Karolina Garbacik, spektakl
Białostocki Teatr Lalek, ul. K. Kalinowskiego 1

21.00 Rozmowy po tańcu
BTL Lalki – kawiarnia teatralna, ul. K. Kalinowskiego 1

12.00 – 17.00 „Krótkotrwałość ” Šeiko Dance Company – Maciej Kuźmiński Company koprodukcja,
żywa instalacja w przestrzeni miejskiej

15.30 „Skarb Nienazwanej Góry” Materia, J. Grzybowski, K. Skolimowski, J. Owczarek, spektakl familijny
Park Planty, schody przy fontannie

17.30 Taniec i państwo – co Platon doradzałby dzisiaj? Spotkanie autorskie wokół książki „ Państwo Tańczące. Mitologiczne źródła Platona nauki o tańcu” z Juliuszem Grzybowskim, prowadząca Hanna Raszewska-Kursa
Klubokawiarnia Duży Pokój, ul. I. Malmeda 3

19.00 „Policzalni”, chor. Anna Piotrowska, Teatr Rozbark i Teatr Zawirowania, spektakl
Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N

20.30 Rozmowy po tańcu
Klubokawiarnia Duży Pokój ul. I. Malmeda 3

11.00 Supraśl – uzdrowisko z wielką historią, Anna Kraśnicka, wycieczka z przewodnikiem
10:10 Odjazd z Placu Jana Pawła II (parking przy wejściu bocznym do Parku Branickich)
Start wycieczki w Supraślu z parkingu przy Monasterze, ul. Białostocka

13.30 Instalacja ruchowo-plastyczna Dynamika Animacji, Dorota Baranowska i Tomasz Graczyk prapremiera, streaming live
Park Liceum Sztuk Plastycznych im. im. A.Grottgera w Supraślu w Supraślu
15.00 Transport powrotny do Białegostoku. Parking przy Monasterze, ul. Białostocka, Supraśl

12.30 – 17.30 „Krótkotrwałość ” koprodukcja Šeiko Dance Company – Maciej Kuźmiński Company koprodukcja,
żywa instalacja w przestrzeni miejskiej

18.00 „Blush” Michał Adam Góral, spektakl
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku
ul. H. Sienkiewicza 14

19.00 Rozmowy po tańcu
Gram off on, ul. H. Sienkiewicza 24

Bilety:

Przedsprzedaż (online):

ulgowy: 15 zł
normalny: 20 zł
karnet ulgowy na 5 spektakli: 60 zł
karnet normalny na 5 spektakli: 80 zł

Bilety ulgowe dla uczniów, studentów, emerytów za okazaniem ważnej legitymacji bezpośrednio przed wejściem na widownię.

Sprzedaż stacjonarna (1h przed każdym spektaklem, płatność tylko gotówką):

ulgowy: 20 zł
normalny: 25 zł
karnet ulgowy na 5 spektakli: 80 zł
karnet normalny na 5 spektakli: 100 zł

Bilety ulgowe dla uczniów, studentów, emerytów za okazaniem ważnej legitymacji bezpośrednio przed wejściem na widownię.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE


15.00 – 16.30 – Warsztat taneczny, Anna Piotrowska „Motywacja i energia w tańcu”
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10


16.35 – 18.05 –
Warsztat taneczny,  Alexey Torgunakov „Taniec neoklasyczny”

SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10

10.00 – 11.30 –  Warsztat taneczny, Anna Piotrowska „Motywacja i energia w tańcu”
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10


11.40 – 13.10 –
Warsztat taneczny, Alexey Torgunakov „Taniec neoklasyczny”
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10

10.00 – 11.30 –  Warsztat taneczny, Alexey Torgunakov „Taniec neoklasyczny”
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10


11.40 – 13.10 –  Warsztat taneczny, Anna Piotrowska „Motywacja i energia w tańcu”

SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10

Cennik:

karnet  za trzy zajęcia po 1,5 h u jednego instruktora 150 zł

1 lekcja 1,5 h – 60 zł/lekcja

2 lekcje 1,5 h –  55zł/lekcja

3 lekcje 1,5 h – 50 zł/lekcja

Informacje o zapisach na warsztaty wkrótce!

Skip to content