White Rabbit | Room 29  | Eliza Kindziuk

Data: 03.06. godz. 18:30 (w ramach Krótkich form choreograficznych)
Czas trwania: 4 min
Miejsce: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku ul. H. Sienkiewicza 14

WHITE RABBIT
Choreografia: Eliza Kindziuk
Wykonanie: Weronika Juchimiuk

“White Rabbit”  to choreografia, która przedstawia wyimaginowaną postać z wirtualnej, alternatywnej rzeczywistości. Choreografia w wykonaniu Weroniki Juchimiuk prezentowana była na Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiosłłowskiego w Gdańsku oraz zajęła 1 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca pod patronatem Krzysztofa Pastora (online) w 2021 roku.

fot. Mieczysław Czapko

ROOM 29
Choreografia: Eliza Kindziuk
Wykonanie: Zuzanna Knyszewska

“Room 29 ” to choreografia, która przedstawia amplitudę uczuć i wewnętrzne rozterki, które przeżywa wchodząca w dorosłość młoda kobieta nie potrafiąca poradzić sobie z rozstaniem ze swoją pierwszą życiową miłością. Choreografia w wykonaniu Zuzanny Knyszewskiej prezentowana była na Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiosłłowskiego w Gdańsku oraz zajęła 2 miejsce podczas Międzynarodowych Konfrontacji Baletowych w Kołobrzegu w 2021 roku.

Eliza Kindziuk
choreograf, pedagog tańca, tancerka. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w 1999 roku w Caro Dance w Siedlcach. W 2017 Ukończyła ‘Taniec Współczesny i Pedagogikę Tańca’ na austriackiej uczelni A. Bruckner Privatuniversität w Linz, w międzyczasie odbywając wymianę studencką w Hochschule für Musik und Darstellende Kunst we Frankfurcie (Main) w Niemczech oraz staż w niemieckim teatrze WEE Dance Company/ Gerhart Hauptmann-Theater Görlitz-Zittau. W latach 2017-2018 pełniła funkcję zastępcy Kierownika Artystycznego w Teatrze Tańca Caro w CKiS w Siedlcach. W 2018 odbyła się premiera jej pierwszego spektaklu ‘The Room’. W 2019 powstała jej współczesna choreografia solowa ‘SEE ME’. Zaprezentowała ją na wielu międzynarodowych festiwalach w Polsce oraz za granicą, m.in. w Holandii, Turcji, Portugalii, Singapurze. ‘SEE ME’ zdobyło nagrodę specjalną ‘Artistic Incentive Award’ w Lizbonie (2019) oraz 1 miejsce w Konkursie Choreograficznym ‘My Move’ w CSM (Tarnów) (2020).  W latach 2020-2021 współtworzyła kolektyw United Limbs. Od 2019 jest pedagogiem tańca współczesnego w Niepublicznej Szkole Sztuki Tańca w Białymstoku.

Bilety:

Przedsprzedaż (online):

ulgowy: 15 zł
normalny: 20 zł
karnet ulgowy na 5 spektakli: 60 zł
karnet normalny na 5 spektakli: 80 zł

Bilety ulgowe dla uczniów, studentów, emerytów za okazaniem ważnej legitymacji bezpośrednio przed wejściem na widownię. 

Sprzedaż stacjonarna (1h przed każdym spektaklem, płatność tylko gotówką): 

ulgowy: 20 zł
normalny: 25 zł
karnet ulgowy na 5 spektakli: 80 zł
karnet normalny na 5 spektakli: 100 zł

Bilety ulgowe dla uczniów, studentów, emerytów za okazaniem ważnej legitymacji bezpośrednio przed wejściem na widownię.

Skip to content